Новини ринку, 13 Травня (Понеділок)

«Василь Кісіль і Партнери» виступила радником ВАТ «Далекосхідне морське пароплавство» (ДСМП/FESCO) з питань розміщення єврооблігацій

ЮФ «Василь Кісіль і Партнери» виступила юридичним радником FESCO з питань українського права у зв’язку з розміщенням забезпечених єврооблігацій на суму 800 млн. дол. США, випуск яких здійснює компанія «Far East Capital Limited S.A.», яка є непрямою 100%-ною дочірньою компанією FESCO в Люксембурзі. Єврооблігації були розміщені двома траншами: єврооблігації на суму 500 млн. дол. США зі строком погашення у 2018 році під ставку в розмірі 8,00% річних та єврооблігації на суму 300 млн. дол. США зі строком погашення у 2020 році під ставку в розмірі 8,75% річних. Поручителями за цими облігаціями на умовах забезпечення з вищім пріоритетом виступили окремі дочірні та материнські компанії FESCO. Залучені грошові кошти будуть використані для погашення існуючих боргових зобов’язань Групи FESCO, а також заборгованості, що виникла в ході придбання FESCO у грудні 2012 року. Розміщення єврооблігацій було проведене у відповідності до Правила 144A і Положення S Комісії США з цінних паперів і бірж.

До складу групи юристів ЮФ «Василь Кісіль і Партнери», що працювала над проектом, увійшли провідний юрист Ксенія Островська і партнер фірми Юлія Кирпа.

Юридична фірма Cleary Gottlieb Steen & Hamilton виступила радником FESCO з питань англійського, американського і російського права, а радником спільних організаторів розміщення (Joint Bookrunners) і довірчого власника (Trustee) з питань англійського, американського і російського права виступила юридична фірма Allen & Overy.