Новини ринку, 30 Квітня (Вівторок)

«Василь Кісіль і Партнери» виступила радником власників ПУАТ «ФІДОБАНК» у зв’язку з придбанням АТ «Ерсте Банк»

29 квітня 2013 року власники ПУАТ «ФІДОБАНК» - група компаній, підконтрольних Олександру Адарічу, завершили транзакцію з Групою Erste щодо придбання 100% акцій її українського дочірнього банку АТ «Ерсте Банк». Відповідну угоду було підписано 20 грудня 2012 року.

Після завершення транзакції розпочнеться процес злиття ПУАТ «ФІДОБАНК» та АТ «Ерсте Банк». Стратегія банку - змінити якісним чином банківський бізнес, зробити простою та зручною сферу управління фінансами, зібравши воєдино можливості Інтернет, мобільного зв'язку і різноманіття платіжних інструментів. Це дозволить банку зайняти свою нішу on-line банку з фокусом на надання інноваційних банківських послуг.

ЮФ «Василь Кісіль і Партнери» виступила юридичним радником з питань українського права групи компаній, підконтрольних Олександру Адарічу, в процесі розробки структури транзакції та підготовки всієї договірної документації, здійснила отримання регуляторних дозволів для покупців у зв’язку з придбанням АТ «Ерсте Банк», а також здійснила повний юридичний супровід в процесі завершення транзакції.

До складу групи юристів ЮФ «Василь Кісіль і Партнери», які працювали над проектом, увійшли старший юрист Марина Федоренко, юристи Дмитро Бойко та Ксенія Островська на чолі з партнером фірми Юлією Кирпою.

Фінансовим консультантом покупців по транзакції виступили Deloitte & Touche USC, інвестиційним радником - Acoro Capital Partners, а юридичним консультантом з питань англійського права - Аllen & Overy.