Новини ринку, 26 Квітня (П'ятниця)

Sayenko Kharenko — юридичний радник у зв’язку з новим випуском єврооблігацій провідного енергохолдингу країни

ЮФ Sayenko Kharenko виступила юридичним радником міжнародних банків DeutscheBank, ING, J.P. Morgan, Sberbank CIB, UniCredit і VTB Capital у зв’язку з організацією випуску нових єврооблігацій компанії ДТЕК на суму 600 млн дол. США із ставкою 7,785 % і терміном погашення у 2018 році.

Також у рамках цієї транзакції ДТЕК запропонував власникам випущених раніше єврооблігацій на суму 500 млн дол. США з терміном погашення у 2015році змінити їх умови і достроково викупити частину випуску. У результаті пропозиції про викуп, організаторами якого виступили Deutsche Bankі J.P.Morgan, емітент зміг викупити у інвесторів 60 % існуючих єврооблігацій.

ДТЕК — найбільша енергетична компанія України. Входить до складу фінансово-промислової групи «Систем Кепітал Менеджмент» (СКМ). Підприємства ДТЕК працюють у сегментах видобутку і збагачення вугілля, генерації, дистрибуції та продажу електроенергії.

Команда ЮФ Sayenko Kharenko працювала над цією транзакцією у складі старшого юриста Ігоря Лозенка, юристів Марти Гонтарук та Олени Красної під керівництвом партнера Назара Чернявського.