Новини ринку, 5 Липня (П'ятниця)

Андрій Мороз отримав статус асоційованого партнера

Рада партнерів фірми прийняла до своїх лав Андрія Мороза в статусі асоційованого партнера. Андрій вступив на посаду 1 липня 2013 року. Він відповідатиме за ведення справ про банкрутство, представництво в судах та міжнародному арбітражі, супровід угод зі злиття та поглинання.

Андрій Мороз працює в ЮФ «Лавринович і Партнери» з 2007 року. Андрій – кваліфікований і досвідчений юрист у сфері злиттів і поглинань, в тому числі за участю інвестиційних фондів, а також у сфері конкурентного та антимонопольного права. Він має значний досвід розробки судової лінії захисту в корпоративних конфліктах, реалізації судових заходів забезпечення, запобіжних заходів, а також представництва інтересів в українських судах всіх рівнів. Серед клієнтів, яких супроводжував Андрій Мороз, – компанії «Київстар», Vaderstad, VS Energy International, «Белгранкорм-Полтавщина», МНПК «ВЕСТА», «УкрАгроАльянс».

Андрій Мороз – випускник Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана, магістр права, член Асоціації правників України.