Новини ринку, 10 Липня (Середа)

Sayenko Kharenko – юридичний радник щодо IPO одного з лідерів на ринку аутсорсингу у сфері ІТ

SayenkoKharenko виступила юридичним радником UBS, CreditSuisse, J.P. Morgan, VTBCapitalта CowenandCompany, спільних букраннерів публічного розміщення акцій компанією LuxoftHolding, Inc, провідного постачальника ІТ-послуг у країнах Центральної та Східної Європи.

Близько 12,5% акцій компанії були запропоновані інвесторам на Нью-йоркській фондовій біржі за ціною 17 доларів США за акцію. В ході IPO були продані 4 705 880 акцій (включаючи додаткові акції), що дозволило залучити близько 69,7 млн. доларів США. Таким чином, компанії Luxoft вдалося залучити 35 млн. доларів США, що більше ніж планувалось залучити при підготовці до IPO (31,1 млн. доларів США).

Luxoft – провідний постачальник послуг з розробки програмного забезпечення та провідних ІТ-рішень для клієнтів зі всього світу. В основному компанія працює з великими транснаціональними корпораціями. Українська дочірня компанія Luxoft є лідером на ринку аутсорсингу у сфері ІТ в регіоні. На даний момент до проектів Luxoft в Україні залучені понад 2400 осіб, обслуговуючих понад 40 компаній – лідерів світового ринку.

Юридичний супровід проекту здійснювали старший юрист Юрій Драганчук та юрист Ольга Коверник під керівництвом партнера Назара Чернявського.