Новини ринку, 10 Липня (Середа)

Arzinger оголошує про розширення партнерського складу

5 липня 2013 складу партнерів АО Arzinger поповнила Лана Сінічкіна, яка з січня 2012 року є радником і спів-керівником практик Охорони здоров’я та фармацевтики і Харчової промисловості в компанії.

За час роботи Лани в Arzinger компанія міцно зміцнила свої позиції в практиках Охорони здоров’я та фармацевтики і Харчової промисловості. Лана зуміла за короткий термін значно підвищити професіоналізм надаються компанією послуг, розширити клієнтську базу, завоювавши репутацію визнаного і шанованого лідера в цих сферах.

Лана Сінічкіна здобула освіту в Київському інституті міжнародних відносин КНУ ім. Т. Шевченка за спеціалізацією «міжнародне приватне право». Стаж роботи Лани в юридичній сфері налічує 10 років. Вона працювала в ЮФ «Юрсервіс Консалтинг Компані», Антимонопольному комітеті України. У компанії Nemiroff Лана займала посаду начальника відділу з супроводу зовнішньоекономічної діяльності та судово-претензійної роботи, в Lukowisc Swierzewskiy & Partners (Ukrainian Office) – керуючого партнера українського офісу. У вересні 2009 року стала начальником юридичного відділу компаній GlaxoSmithKline Pharmaceuticals Ukraine, GlaxoSmithKline Consumers Healthcare Ukraine. У 2012 році приєдналася до команди Arzinger.