Новини ринку, 26 Вересня (Четвер)

Міжнародна юридична мережа FLI збільшила кількість учасників до 65 фірм

Юридична мережа First Law International розширила коло своїх учасників до 65 фірм, які представляють понад 60 країн. Тепер географія покриття FLI включає Туреччину та Іспанію. Ексклюзивним членом FLI від України є АК «Коннов і Созановський».

Окрім представників від Іспанії та Туреччини до FLI приєдналася ще одна фірмі зі США. Усього з початку 2013 року міжнародна юридична мережа прийняла до своїх лав 7 нових фірм-членів.

АК «Коннов і Созановський» з 2006 року співпрацює з FLI і є ексклюзивним представником України в міжнародній мережі. "Нам, безперечно, приємно, що до організації приєднуються нові фірми, адже чим ширша географія мережі, тим більше переваг для наших клієнтів, і тим більші в нас можливостей розвивати фірму", - прокоментував старший партнер АК «Коннов і Созановський» Сергій Коннов.

Членство АК «Коннов і Созановський» у мережі FLI передбачає гарантовану можливість клієнтам АК отримувати професійну юридичну консультацію в будь-якій із країн мережі FLI. У свою чергу, адвокатська контора «Коннов і Созановський» регулярно надає послуги клієнтам своїх колег з інших країн, що є партнерами FLI.