Новини ринку, 3 Жовтня (Четвер)

Arzinger посилює позиції в практиці захисту в карних справах у сфері підприємництва та представництва в ЄСПЛ

1 жовтня 2013 року до складу партнерів Адвокатського об’єднання Arzinger приєднався адвокат Віталій Касько, який очолить та посилить команду юристів практик захисту в карних справах у злочинах в сфері підприємництва та представництва в Європейському суді з питань прав людини. Беручи до уваги великий досвід роботи Віталія у даних сферах, а також його відмінну репутацію на ринку, з його приходом компанія отримує додаткову та дуже цінну експертизу, вкрай необхідну для справ даної категорії.

Віталій Касько, адвокат, експерт Ради Європи, Світового Банку та низки інших міжнародних організацій з публічного права, карного права та прав людини, спеціалізується на захисті інтересів клієнтів у карних процесах високого рівня складності (корупційні злочини та правопорушення, злочини в економічній сфері тощо), поверненні здобутих злочинним шляхом активів із закордонних юрисдикцій, екстрадиційних провадженнях та захисті прав людини, зокрема у Європейському суді з прав людини.

До співпраці з Arzinger він отримав значний досвід здійснення захисту у кримінальних провадженнях особливої складності, повернення злочинних активів, відносин з правоохоронними органами, а також представництва у Європейському суді з прав людини. Віталій Касько успішно здійснив консультування, захист чи представництво у понад 200 складних кримінальних провадженнях.

Віталій розпочинав свою діяльність понад 10 років тому в органах прокуратури, де  успішно керував розслідуванням складних економічних та корупційних злочинів, а пізніше очолював міжнародно-правовий департамент Генеральної прокуратури України.

В якості члена Експертної групи при Міністерстві юстиції України брав участь у підготовці проектів міжнародних договорів України про правові відносини та правову допомогу у цивільних і кримінальних справах, був представником Євроюсту в Україні, представником Генеральної прокуратури України у Секретаріаті Координаційної ради генеральних прокурорів держав-учасниць СНД і членом Консультативної ради європейських прокурорів (CCPE). У складі Міждержавної експертної групи ООН займався розробкою проекту модельної двосторонньої угоди про розподіл конфіскованих активів від злочинної діяльності, а також входив в експертну групу Світового банку з розробки Посібника з повернення злочинних активів для практичних працівників. Ініціював підготовку та виступив одним із авторів розділу про міжнародне співробітництво Кримінально-процесуального кодексу України, який по суті було відтворено у новому КПК України. З 2011 року є членом національної робочої групи з питань реформування прокуратури і адвокатури.

З 2002 року Віталій Касько займається експертною діяльністю у сфері кримінального права і захисту прав людини, в якості експерта Ради Європи та інших міжнародних організацій проводив тренінги та семінари для суддів, адвокатів, прокурорів, слідчих, працівників пенітенціарної системи та міграційної служби в Україні, Азербайджані, Вірменії, Грузії, Молдові, Казахстані, Киргизстані, Росії, Болгарії, Польщі та інших країнах.

Враховуючи специфіку роботи Arzinger в частині розвитку регіональної мережі та факт її присутності у великих «прикордонних» містах - Львів і Одеса, компанія постійно стикається з питаннями у сфері застосування митного законодавства, які часто призводять до карно-правових санкцій, що, в свою чергу, також є сферою діяльності, до якої буде залучений Віталій.