Новини ринку, 27 Лютого (П'ятниця)

Микита НОТА обраний до нового складу Громадської ради при АМКУ

24 лютого 2015 року відбулися установчі збори Громадської ради при Антимонопольному комітеті України, під час яких шляхом голосування було обрано її новий склад строком на два роки.

До новообраної Громадської ради увійшов Микита Нота, юрист практики конкуренційного права ЮФ «Авеллум Партнерс». Наразі Громадська рада налічує 52 члени, які є представниками інститутів громадянського суспільства.

Громадська рада при АМКУ є постійно діючим колегіальним виборним консультативно-дорадчим органом при Антимонопольному комітеті України, який було створено з метою налагодження ефективної взаємодії Комітету з громадськістю під час формування та реалізації державної політики у сфері захисту економічної конкуренції та здійснення громадського контролю за діяльністю Комітету.

«Зважаючи на важливу роль забезпечення умов прозорої економічної конкуренції в Україні для розвитку бізнесу та сприяння надходженню інвестицій в країну, Громадська рада є одним з дієвих інструментів взаємодії державних органів із суспільством та бізнесом на шляху побудови та захисту чесного конкурентного середовища. Моя діяльність в Громадській раді при АМКУ, як представника водночас громадської організації і бізнесу, полягатиме в розвитку та вдосконаленні законодавчої бази конкуренційного права в Україні та забезпеченні чесних конкурентних правил для бізнес діяльності в державі», – коментує своє обранняМикита Нота.