Новини ринку, 7 Квітня (Вівторок)

Integrites відкриває нові представництва у Кахахстані

Для оптимізації роботи з клієнтами, з метою просування юридичних послуг та розвитку мережі офісів і представництв у великих містах Республіки Казахстан, МЮФ Integrites прийняла рішення відкрити нові представництва – у м. Актау та м. Атирау.

Мангістауська область – промисловий регіон, де добувають 30% нафти Казахстану. Адміністративний центр – місто Актау. Основу економіки області складає нафтогазова промисловість, обсяг якої займає більше 90% загального обсягу виробленої в регіоні промислової продукції. Найбагатші запаси нафти і газу перетворили Мангістау в зону осередку серйозних фінансових інтересів великих вітчизняних та іноземних компаній.

Атирауська область є найстарішим нафтогазодобувним регіоном Казахстану. Адміністративний центр – місто Атирау. В даний час на території республіки відкрито понад 250 родовищ, з них 62 розташовані в Атирауської області.

Враховуючи необхідність надання компаніям в даних регіонах якісної юридичної підтримки, Integrites прийняла рішення відкрити представництва, таким чином, створивши більш комфортні умови для здійснення співпраці. Як і в інших офісах фірми в Казахстані, Україні, Росії і Великобританії, експерти представництв в Актау і Атирау мають високу кваліфікацію та багаторічний досвід у наданні юридичних послуг.