Новини ринку, 12 Серпня (Середа)

FCLEX консультує НБУ щодо повернення пенсійних активів

ЮК FCLEX виступає радником Національного банку України з питань юридичного супроводу судових спорів, спрямованих на повернення незаконно виведених активів з Корпоративного недержавного пенсійного фонду НБУ.

Корпоративний недержавний пенсійний фонд є унікальним та найбільшим недержавним фондом в Україні, діяльність якого спрямована на отримання прибутку на користь його учасників, а це близько 14 тисяч осіб. Загальна сума активів Фонду станом на сьогодні складає майже 1,3 млрд. грн.

За 2012-2014 рр. колишнім керівництвом було здійснено розкрадання пенсійних активів на загальну суму близько 700 млн. грн. шляхом вкладання цих грошових коштів у наперед збиткові операції. Таким чином, з метою повернення незаконно виведених активів, Фондом було ініційовано ряд судових спорів з компаніями-боржниками. Команда FCLEX під керівництвом старшого партнера Віктора Барсука та партнера Олега Маліневського працює над розробкою та реалізацією стратегії захисту клієнта в судах.

«Ми маємо за честь захищати інтереси Національного банку України. Впевнені, що наш досвід та знання судової практики України сприятимуть успішному захисту прав нашого клієнта», – прокоментував Віктор Барсук, старший партнер FCLEX.