Новини ринку, 12 Серпня (Середа)

ЮФ Aequo – партнер видання щорічного інфографічного довідника «Агробізнес України 2015»

ЮФ Aequo – партнер видання щорічного інфографического довідника «Агробізнес України 2015». Маючи глибокі знання та значний досвід роботи в аграрному секторі, ЮФ Aequo приєдналася до проекту, надавши аналітичну допомогу і правові коментарі, зокрема щодо створення оптимальної корпоративної структури агрохолдингів і наявних на ринку інструментів фінансування сільськогосподарського виробництва.

У цілому цей унікальний інфографический довідник міститиме інформацію про результати роботи агропромислового комплексу в 2014 році. Велику увагу буде приділено переробної галузі як важливого напряму розвитку сільського господарства і збільшення частки продукції з доданої вартості у загальних обсягах виробництва.

Вперше виданий в минулому році, довідник не тільки користується великим попитом серед українських аграріїв, але і встиг отримати світове визнання, посівши перше місце на міжнародному конкурсі Content Marketing Awards в номінації Best Infographics Series.

«Ми регулярно виступаємо юридичним радником провідних українських і глобальних представників агробізнесу і добре розуміємо їх потреби. Впевнені, що завдяки глибокій аналітиці та професійної інфографіці довідник допоможе користувачам легко зорієнтуватися в основних тенденціях в агросекторі і продемонструє інвестиційний потенціал українського агробізнесу і ту ключову роль, яку відіграє сільське господарство в економіці України», – зазначив Денис Лисенко, партнер ЮФ Aequo.