Новини ринку, 26 Серпня (Середа)

ЄПАП Україна – офіційний юридичний партнер IFA Україна

ЮБ «Єгоров, Пугінській, Афанасьєв і Партнери» Україна стало офіційним юридичним партнером українського відділення Міжнародної податкової асоціації (International Fiscal Association, IFA).

Міжнародна податкова асоціація (IFA) була створена у 1938 р. у Роттердамі та є єдиною міжнародною неурядовою організацією у сфері міжнародного оподаткування та публічних фінансів. На сьогодні членами IFA є понад 12500 податкових експертів, співробітників фіскальних органів та вчених зі 111 країн світу. IFA має консультативний статус при ООН, ОЕСР, МВФ, Комісії ЄС та CIAT (Міжамериканський Центр Податкової Адміністрації).

Український підрозділ Міжнародної податкової асоціації – IFA Україна – некомерційна організація, заснована в Києві у 2007 році, яка отримала офіційне визнання на 61-му Кіотському Конгресі IFA у вересні 2007 року. На даний момент IFA Україна об’єднує понад 50 податкових експертів, консультантів та державних службовців, які безпосередньо та опосередковано беруть участь у діяльності IFA.  В межах своєї діяльності IFA Україна реалізовує різноманітні науково-освітні ініціативи для своїх членів, зокрема, проводить регулярні семінари з питань міжнародного оподаткування для податкових юристів та консультантів, організовує лекції для студентів та молодих науковців, проводить навчальні семінари для представників податкових органів та практикуми для суддів. IFA Україна також реалізовує спільні проекти з Організацією економічного співробітництва та розвитку (OECD) та Міжнародним бюро податкової документації (IBFD).