Новини ринку, 14 Вересня (Понеділок)

ЮФ «Авеллум Партнерс» посилює практику вирішення спорів із приєднанням нового партнера Дмитра МАРЧУКОВА

ЮФ «Авеллум Партнерс» повідомляэ про приєднання Дмитра Марчукова у якості партнера фірми та голови практики вирішення спорів.

Дмитро представляв інтереси іноземних та українських клієнтів майже в усіх видах вирішення спорів, включаючи українські та міжнародні судові справи, транскордонне банкрутство та зовнішнє управління, розшук та повернення активів, розслідування шахрайства, звернення стягнення на предмети іпотеки та застави (в т.ч. на частки в українських компаніях), комерційний та інвестиційний арбітраж на підставі основних інституційних та ad hoc регламентів, а також визнання та виконання іноземних судових та арбітражних рішень.

Микола Стеценко, керуючий партнер «Авеллум Партнерс», зазначив: «Ми раді вітати цього компетентного юриста в нашій команді. Приєднання Дмитра є важливим кроком для подальшого посилення репутації «Авеллум Партнерс» як фірми, що ефективно захищає інтереси клієнтів у складних спорах. Багатий досвід Дмитра буде корисним для реалізації проектів високого рівня, які супроводжує практика «Авеллум» з вирішення спорів».

До переходу в «Авеллум Партнерс» Дмитро Марчуков був радником міжнародної арбітражної та судової практики ЮБ «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» в Україні.

«Більше десяти років я працював у чудовій фірмі, у колі справжніх професіоналів, яких я глибоко поважаю. Тому моє рішення про перехід у іншу фірму було нелегким. У той самий час я з оптимізмом приєднуюсь до команди «Авеллум Партнерс». Я радий спрямувати мої зусилля, знання та накопичений досвід на подальший розвиток практики вирішення спорів «Авеллум», яка має репутацію однієї з найуспішніших на українському юридичному ринку», – відмітив Дмитро Марчуков.

Пан Марчуков рекомендований серед кращих юристів у сфері вирішення спорів згідно з міжнародними рейтингами Chambers Global, Chambers Europe, Best Lawyers, GAR 100 та The Legal 500. Він є єдиним українським юристом, включеним до списку «40 кращих перспективних юристів Європи» за версією Chambers Europe 2014. Best Lawyers 2015 рекомендує Дмитра у сфері медіації та арбітражу.

Дмитро отримав ступінь магістра з міжнародного комерційного арбітражного права (LL.M.) у Стокгольмському Університеті, а також ступінь магістра міжнародного права в Інституті міжнародних відносин Київського національного університету імені Т. Шевченка.