Новини ринку, 15 Вересня (Вівторок)

ЮК Trusted Advisors з приходом нового партнера стає full circle dispute resolution firm

ЮК Trusted Advisors розширює свої послуги з приходом партнера і глави департаменту міжнародного вирішення спорів Івана Ліщини.

Іван Ліщина очолить міжнародну арбітражну і міжнародну судову практику та представлятиме інтереси клієнтів у Європейському суді з прав людини. Команда Trusted Advisors під його керівництвом спеціалізуватиметься також в міжнародному комерційному, корпоративному та інвестиційному праві та asset tracing.

До приходу в Trusted Advisors Іван Ліщина працював у провідних юридичних компаніях України, таких як AstapovLawyers, Engarde, «Астерс», і в секретаріаті Європейського суду з прав людини. Пан Іван має великий досвід представництва інтересів клієнтів у таких арбітражних інститутах як:

– Лондонський міжнародний арбітражний суд (LCIA);

– Арбітражний суд при Міжнародній торговій палаті (ICC);

– Арбітражний інститут Торгової палати м. Стокгольма;

– Міжнародний центр з урегулювання інвестиційних спорів (ICSID);

– Міжнародний комерційний арбітражний суд при Торгово-промисловій палаті України.

«Іван Ліщина – один з кращих експертів з міжнародного арбітражу. З його приходом наша команда здобуває нові можливості, і по суті ми набуваємо статус full circle dispute resolution firm. Це дає нам можливість пропонувати своїм клієнтам повний спектр захисту як в національних, так і в іноземних судових органах та міжнародних арбітражних трибуналах», – прокоментував Іван Міщенко, керуючий партнер ЮК Trusted Advisors.

«Я радий стати партнером компанії з такими амбіціями. Ми плануємо серйозно сконцентруватися на посиленні міжнародної експертизи Trusted Advisors на базі моїх напрацювань та спільними зусиллями основного складу компанії», - прокоментував своє призначення Іван Ліщина – новий партнер і голова департаменту з міжнародного вирішення спорів.