Новини ринку, 21 Вересня (Понеділок)

Ігор СЕМЕНОВ став дійсним членом Королівського інституту арбітрів

Ігор Семенов, старший юрист та координатор практики пошуку і стягнення активів МЮГ AstapovLawyers, отримав кваліфікацію дійсного члена Королівського інституту арбітрів.

Королівський інститут арбітрів (CIArb), заснований в Лондоні у 1915 році, є визнаним світовим центром просування та розвитку арбітражу та інших форм альтернативного вирішення спорів.

Fellowship (FCIArb) – найвища академічна кваліфікація, що підтверджує відповідність найвищим стандартам знань і професіоналізму у сфері вирішення спорів. Дана кваліфікація присуджується досвідченим практикам у сфері міжнародного комерційного та інвестиційного арбітражу. Згідно з даними інституту, пан Ігор – один з небагатьох представників з України, удостоєних такого визнання.

Ігор Семенов має більше 7 років професійного досвіду в галузі арбітражних і судових розглядів в Україні та іноземних юрисдикціях. Він також є членом Групи молодих спеціалістів з міжнародного арбітражу (YIAG), а також член Форуму молодих арбітрів Міжнародної торгової палати (ICC Young Arbitrators Forum).

«Для мене велика честь і відповідальність стати частиною професійного арбітражного спільноти Королівського інституту арбітрів. Буду радий продовжувати практикувати у цій сфері, а також зробити свій внесок у просування альтернативних методів вирішення спорів в Україні», – прокоментував Ігор Семенов.