Новини ринку, 18 Вересня (П'ятниця)

AEQUO консультує NCH Capital (США) щодо виконання інвестиційних зобов’язань перед ФГВФО

ЮФ AEQUO консультувала компанію NCH Capital (США), а також нещодавно придбану українську дочірню компанію Фонду NAP II – «Астра Банк» щодо виконання інвестиційних зобов’язань, взятих під час придбання банку, раніше визнаного НБУ неплатоспроможнім, у Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО), включаючи збільшення статутного капіталу «Астра Банку» до 160 млн грн. та приведення його діяльності у відповідність до вимог банківського законодавства, з метою припинення повноважень ФГВФО як куратора «Астра Банку».

AEQUO виступила єдиним юридичним радником «Астра Банку» та NCH Capital в межах цього проекту. Обсяг робіт AEQUO включав у себе підготовку усієї документації по проекту та її погодження з «Астра Банком» і його акціонером, підготовку документації та супроводження реєстраційних/погоджувальних процедур у Національному банку України, Національній комісії з цінних паперів та фондового ринку, Національному депозитарії України та у державного реєстратора, взаємодія з ФГВФО, а також консультування в рамках проекту на щоденній основі.

Команда AEQUO працювала у складі старших юристів Марини Федоренко та Оксани Краснокутської, а також юристів Антона Бабака та Ярослава Лепко під керівництвом Юлії Кирпи, партнера та керівника практики банківського та фінансового права.