Новини ринку, 15 Вересня (Вівторок)

Олена ПЕРЕПЕЛИНСЬКА очолила арбітражну практику Integrites в СНД

МЮФ Integrites оголошує про призначення Олени Перепелинської на посаду партнера фірми і глави практики міжнародного арбітражу в країнах СНД.

З приєднанням Олени практика вирішення спорів Integrites стала найбільшою в країні. Експертиза та досвід 6 партнерів практики дозволяє фірмі пропонувати своїм клієнтам найбільш комплексний продукт.

Олена Перепелинська є визнаним експертом у сферах міжнародного комерційного арбітражу, вирішення судових спорів та міжнародної торгівлі. Її 12-річний досвід юридичної практики включає представлення інтересів клієнтів у десятках найскладніших арбітражних і судових розглядах, у т.ч. мультиюрисдикційних, розробку договорів та договірних схем, консультування щодо виконання та припинення договорів та комерційної діяльності в цілому.

До приходу в МЮФ Integrites пані Олена обіймала посаду співголови практики міжнародного арбітражу ЮФ Sayenko Kharenko (2015-2011 рр.), а раніше працювала в ЮФ «Василь Кісіль і Партнери» (2011-2003 рр.).

Олена Перепелинська рекомендована в сфері міжнародного арбітражу провідними світовими рейтингами Who's Who Legal: Arbitration +2016, Best Lawyers International +2016, Euromoney's LMG Rising Stars Guide 2 015, Chambers Europe +2015; у сфері вирішення спорів - Chambers Global +2015; у сфері міжнародної торгівлі - Who's Who Legal: International Trade & Customs +2015.

З 2003 року пані Перепелинська представляла інтереси клієнтів у понад 70 арбітражних розглядах згідно з арбітражними регламентам ICC, LCIA, SCC, МКАС при ТПП РФ, МКАС і МАК при ТПП України, GAFTA, FOSFA, LMAA, UNCITRAL тощо.

Олена Перепелинська брала участь в якості арбітра (в т.ч. одноособового і голови складу) в більш ніж 20 арбітражах; включена в списки арбітрів провідних арбітражних інститутів Австрії, Гонконгу, Грузії, Казахстану, Литви, Малайзії, Польщі, Румунії, України, Чехії.

Пані Олена є дійсним членом Королівського інституту арбітрів Великої Британії (FCIArb), Віце-президентом Польсько-українського відділення Іспанського Клубу Арбітражу, членом Правління Української Арбітражної Асоціації, де вона координує робочу групу з розроблення пропозицій щодо удосконалення арбітражного законодавства України, а також щорічну Арбітражну школу УАА.