Новини ринку, 27 Жовтня (Вівторок)

«Авеллум Партнерс» надала консультації Bayer AG

ЮФ «Авеллум Партнер»с консультувала Bayer AG у зв’язку з виділенням субконцерну Bayer MaterialScience AG, що входить в його структуру, в самостійну структуру Covestro AG.

Ця трансакція є однією з небагатьох глобальних трансакцій з реструктуризації бізнесу, які стосувалися, в тому числі, українського ринку. ЮФ «Авеллум Партнерс» консультувала щодо структурування процесу переведення співробітників, з питань призначення генерального директора нової української компанії, структурування трудових відносин та з питань переведення та впровадження додаткових пільг. Компанія також надавала консультації з питань переведення контрактів і активів та загальних корпоративних питань в рамках цієї трансакції.

Covestro AG є одним з провідних виробників високоякісних полімерних матеріалів у світі. 6 жовтня 2015 року Covestro AG дебютувала на Франкфуртській фондовій біржі, що стало найбільшим IPO у Німеччині за більш ніж вісім років (сума залученого фінансування склала 1,5 млрд. євро), а ціна акцій Covestro AG зросла на 12,5% в перший день торгів.

Команду «Авеллум Партнерс» у проекті очолив керуючий партнер Микола Стеценко за значної підтримки юристів Юрія Заремби та Андрія Гуменчука.