Новини ринку, 18 Листопада (Середа)

«Астерс» підтримує проведення Міжнародного юридичного форуму Eurolawyer 2015

ЮФ «Астерс» виступає генеральним партнером церемонії нагородження найкращих юридичних департаментів країн Східної Європи Eurolawyer Awards 2015, організованої компанією Eurolawyer Events, Асоціацією юристів Англії та Уельсу і видавництвом «Юридична Практика». Форум відбудеться 23-25 листопада 2015 р. у приміщенні Асоціації юристів Англії та Уельсу в Лондоні і об’єднає представників провідних компаній з країн СНД та Європейського Союзу, юридичних фірм, консалтингових агентств та державних органів. 

Світлану Чепурну, партнера «Астерс», було запрошено на Форум у якості доповідача на тему заходів із забезпечення у міжнародних спорах, а Армен Хачатурян, старший партнер «Астерс», виступить у якості модератора сесії «Фінансування у складні часи: проблеми та їх вирішення».

«Це велика честь – взятиучасть в обговоренні важливих правових питань і останніх тенденцій та подій із елітою міжнародної юридичної спільноти. Форум Eurolawyer 2015 є надзвичайно ефективним майданчиком для обміну досвідом із представниками інших країн, пошуку спільних рішень та встановлення нових контактів", – коментує Світлана Чепурна.

"Наше видавництво пишається тим, що ми виступаємо співорганізатором такого масштабного проекту як форум Eurolawyer 2015. Ми висловлюємо подяку «Астерс» за підтримку та участь у Форумі. У сучасному глобалізованому світі дуже важливо, що існує захід, на якому ключові експерти можуть обмінюватися своїми поглядами та знаходити вирішення реальних проблем. Я вважаю, що форум Eurolawyer – це ідеальний приклад такого заходу»– пояснює Рустам Колесникголовний редактор видавництва «Юридична практика» та член організаційного комітету форуму Eurolawyer 2015.

Учасники Форуму також обговорять міжнародні тенденції у розвитку та застосуванні конкуренційного права; антимонопольні розслідування; інституційний арбітраж в Лондоні і нові тенденції в арбітражній практиці країн Східної Європи; міжнародні розслідування, а також останні тенденції та виклики у міжнародній практиці M&A.