Новини ринку, 1 Грудня (Вівторок)

Київський офіс Clifford Chance трансформувався у Redcliffe Partners

Київський офіс міжнародної юридичної фірми Clifford Chance оголосив завершення трансформації у незалежну юридичну фірму Redcliffe Partners (Redcliffe).

Керуючим партнером Redcliffe став Олексій Сошенко, раніше керівник фінансової практики Clifford Chance. У партнерський склад Redcliffe увійшли партнер Дмитро Федорук, раніше керівник практики корпоративного права та M&A Clifford Chance, а також партнери Сергій Гришко та Роб Шанц, які приєдналися до фірми нещодавно.

Redcliffe Partners продовжить співпрацю з Clifford Chance, однією з провідних юридичних компаній у світі, дозволяючи об’єднати знання локального ринку, високий професійний рівень надання юридичних послуг та найкращий міжнародний досвід.

 

Redcliffe посилила ключову команду юристів київського офісу Clifford Chance, залучивши до співпраці відомих на ринку фахівців з досвідом роботи в міжнародних і провідних украінських юридичних фірмах.

До команди приєдналися:

– партнер Роб Шанц, який очолить корпоративну практику Redcliffe. Раніше Роб керував юридичною практикою PwC Україна, був партнером і керівником відділу податкового та юридичного консультування КПМГ Україна. Досвід пана Шанца включає більше 27 років юридичної практики, з них 19 – у Центральній та Східній Європі;

– партнер Сергій Гришко, який очолить нову для Redcliffe практику вирішення спорів. Раніше пан Гришко працював у київському офісі міжнародної юридичної фірми CMS Cameron McKenna;

– радник Зоряна Cозанська-Матвійчук. Зоряна має більш ніж десятирічний досвід супроводу складних проектів у сферах злиттів і поглинань, приватного капіталу та венчурних інвестицій. Зоряна працювала в провідних міжнародних компаніях в Україні і за кордоном, включаючи в київському, сіднейському і лондонському офісах Baker & McKenzie;

– радник Дмитро Орендарець. Дмитро посів позицію радника в Redcliffe Partners. Дмитро спеціалізується в сферах банківського права, ринків капіталу та реструктуризації заборгованості. Дмитро більше семи років працював в офісах Clifford Chance в Києві, Лондоні і Нью-Йорку, має право на юридичну практику в Україні і у штаті Нью-Йорк, США.

 

Redcliffe зосередиться на консультуванні клієнтів у сферах антимонопольного, фінансового, корпоративного права, злиттів і поглинань, реструктуризації заборгованості та банкрутства. Крім цього фірма розвиває практики вирішення судових спорів та міжнародного арбітражу. Redcliffe також пропонує клієнтам юридичні рішення у всіх ключових галузях економіки, включаючи: агробізнес, фінансові установи, енергетичний сектор, фармацевтику, FMCG та роздрібну торгівлю, телекомунікації та інфраструктурні проекти.