Новини ринку, 8 Грудня (Вівторок)

Sayenko Kharenko — радник у зв’язку з реструктуризацією єврооблігацій AVANGARDCO

ЮФ Sayenko Kharenko виступила юридичним радником агропромислової компанії AVANGARDCO IPL, найбільшого виробника яєць і яєчних продуктів в Україні, в ході реструктуризації єврооблігацій на суму 200 млн дол. США зі ставкою 10 %. Це вже другий приклад успішної реструктуризації єврооблігацій українського емітента із застосуванням плану врегулювання (scheme of arrangement) за англійським правом.

17 вересня 2015 року AVANGARDCO IPL звернулася до Високого суду правосуддя Англії і Уельсу за дозволом на застосування плану врегулювання за англійським правом. Перед винесенням постанови суду власники 99,89 % облігацій компанії проголосували за схвалення умов реструктуризації. При цьому необхідний мінімум складає 75 % від суми облігацій, власники яких брали участь у голосуванні. Постановою від 26 жовтня 2015 року суд затвердив умови реструктуризації облігацій, термін погашення яких був успішно продовжений з 29 жовтня 2015 року до 29 жовтня 2018 року.

Команда Sayenko Kharenko працювала над цією трансакцією у складі старших юристів Ігоря Лозенка, Олександра Ніколайчика, юристів Тараса Шиба, Марти Лозенко і Михайла Гринишина під керівництвом партнера Назара Чернявського.