Новини ринку, 25 Січня (Понеділок)

Asters виступає радником ЄБРР у зв’язку з наданням ТОВ «Кищенці» кредиту у розмірі $5 млн.

ЮФ Asters виступила радником Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) у зв’язку з наданням кредиту на суму 5 млн. доларів США ТОВ «Кищенці» – приватному диверсифікованому виробнику сільськогосподарської продукції, розташованому в Черкаській області. ТОВ «Кищенці» веде діяльність у різних сферах: від вирощування зернових і овочевих культур до молочного тваринництва і свинарства. Близько 60 % його продукції успішно експортується до Європейського Союзу та інших країн. В рамках Програми прямої підтримки малих і середніх підприємств (МСП) у країнах Глибокої та всеосяжної зони вільної торгівлі (ГВЗВТ) ЄС надасть за рахунок грантових коштів гарантію покриття перших втрат для цього кредиту.

Кредитні кошти будуть використані для оновлення парку комбайнів компанії та придбання додаткового сільськогосподарського обладнання, зокрема культиваторів. Цей проект допоможе ТОВ «Кищенці» зміцнити свій експортний потенціал і впровадити сучасні сільськогосподарські технології та стандарти, а отже створити позитивний приклад для українського сільського господарства.

Над проектом працювала команда Asters у складі партнера Ірини Поканай, радника Габріела Асланяна та юриста Інни Бондаренко.