Новини ринку, 18 Січня (Понеділок)

Sayenko Kharenko – юридичний радник щодо придбання однієї з найбільших енергетичних компаній Східної Європи

ЮФ Sayenko Kharenko виступила юридичним радником Infracapital з питань українського права стосовно придбання групи енергетичних компаній GGE a.s. (GGE) у холдингу Grafobal Group, а також реструктуризації українських активів GGE перед закриттям угоди.

Infracapital – провідний європейський інвестор, що спеціалізується на інфраструктурних проектах. Компанією керує M&G Investment Management Limited, європейський інвестиційний підрозділ Prudential Plc. Основні напрямки інвестиційної діяльності включають енерго- та водопостачання, відновлювані джерела енергії та інфраструктуру.

Група GGE діє на ринках Центральної та Південно-Східної Європи. Переважно GGE займається генерацією та розподіленням електричної та теплової енергії, поставками газу та електроенергії, будівництвом в енергетичному секторі.

ЮФ Sayenko Kharenko тісно співпрацювала над цією трансакцією з МЮФ Allen & Overy, що виступила глобальним юридичним радником Infracapital з питань англійського права щодо трансакції в цілому. Обсяг робіт Sayenko Kharenko включав консультування клієнта з різних питань українського корпоративного та антимонопольного права, в тому числі щодо структурування угоди.

Команда M&A практики Sayenko Kharenko, що працювала над даною трансакцією, включала старшого юриста Олександра Ніколайчика та юриста Оксану Андроник, а команда антимонопольного права – партнера Дмитра Тараника та юриста Юлію Куйду. Загальне керівництво проектом здійснювалось партнером Володимиром Саєнком.