Новини ринку, 18 Січня (Понеділок)

«Авеллум Партнерс» консультувала UniCredit Group

ЮФ «Авеллум Партнерс» консультувала UniCredit Group з питань українського права у зв’язку з підписанням документації щодо відчуження акцій ПАТ «Укрсоцбанк» на користь холдингу «Альфа-Груп».

Linklaters консультувала UniCredit Group з питань англійського права, а Rothschild та UniCredit Corporate & Investment Banking діяли як фінансові радники UniCredit Group у цій трансакції.

Умови трансакції передбачають передачу акцій в ПАТ «Укрсоцбанк», що належать UniCredit Group, на користь люксембурзького холдингу «Альфа-Груп» – ABH Holdings S.A. – в обмін на додатково випущені 9,9% акцій у холдингу.

В результаті трансакції UniCredit обміняє пряме володіння акціями в ПАТ «Укрсоцбанк» на участь у диверсифікованому банківському бізнесі «Альфа-Груп».

На наступному етапі трансакції сторони очікують отримання погоджень регуляторних органів. Закриття трансакції очікується у 2016 році.

Команду Авеллум Партнерс очолили керуючий партнер Микола Стеценко та радник Юрій Нечаєв за значної підтримки юристів Андрія Романчука, Дмитра Ткачука та Дмитра Симбірьова.