Новини ринку, 20 Січня (Середа)

ЮФ «Антіка» оголосила про розширення команди

15 січня 2016року до команди ЮФ «Антіка» в якості радника приєднався Сергій Корнієнко.

Пан Сергій має більш ніж 15-річний досвід роботи корпоративним юристом в іноземних компаніях. До приєднання до ЮФ «Антіка» тривалий час очолював юридичний департамент Групи компаній «Дікергофф в Україні», а ще раніше працював юристом в «Райффайзен банк Україна».

Пан Корнієнко є експертом в галузі корпоративного права, антимонопольного законодавства, користування надрами, земельного та трудового права. Має успішний досвід ведення складних судових процесів у сфері оподаткування та господарських спорів.

«Рішення про залучення до команди ЮФ «Антіка» радника з великим досвідом роботи і глибоким розумінням міжнародних стандартів діяльності транснаціональних компаній є дуже важливим для подальшого розвитку фірми на ринку юридичних послуг України та розширення клієнтської бази. Ми впевнені, що цей крок дозволить нам ще більше поглибити експертизу, сфокусуватися на розвитку індустріальних спеціалізацій фірми, розширити спектр послуг і забезпечувати високий рівень сервісу для наших українських та іноземних клієнтів в умовах нових викликів, що стоять сьогодні перед бізнесом», – зазначив керуючий партнер юридичної фірми «Антіка» Олексій Кот, коментуючи зміни у складі фірми.