Новини ринку, 18 Квітня (Понеділок)

FCLEX успішно відстояла в суді інтереси «RwS Bank»

13 квітня 2016 року ЮК FCLEX успішно захистила інтереси ПАТ «Перехідний банк «RwS Bank» у Київському апеляційному господарському суді в спорі з ПАТ «Готельно-ресторанний комплекс «Либідь». Предметом спору став факт прийому-передачі перехідному банку прав за кредитним договором на суму 12 млн дол., який було укладено між ПАТ «Готельно-ресторанний комплекс «Либідь» та ПАТ «Омега-Банк».

Керівництво готельно-ресторанного комплексу звернулося до суду з вимогою визнати акт прийому-передачі недійсним. Юристи FCLEX, представляючи інтереси клієнта в суді, довели безпідставність вимог позивача, з чим погодився суд, прийнявши рішення на користь ПАТ «Перехідний банк «RwS Bank».

Нагадаємо, ЮК FCLEX здійснює процесуальний супровід виведення з ринку неплатоспроможного ПАТ «Омега Банк» шляхом створення перехідного банку — ПАТ «Перехідний банк «RwS Bank», інвестором якого є ТОВ «Українська бізнес група».

Над проектом працює команда FCLEX під керівництвом старшого партнера Віктора Барсука та партнера Сергія Чуєва, за участю юриста Андрія Іваніва.