Новини ринку, 16 Травня (Понеділок)

Ліга студентів АПУ та АО Spenser & Kauffmann відзначили переможців ІІ Стипендіального конкурсу

11 травня 2016 року відбулося нагородження переможців та фіналістів ІІ Стипендіального конкурсу Ліги студентів Асоціації правників України з договірного права за підтримки АО Spenser & Kauffmann. 

Студенти юридичних вишів України мали змогу спробувати себе у боротьбі з кращими з кращих, показати свої глибинні знання з договірного права, продемонструвати кмітливість та винахідливість у вирішенні складних практичних кейсів. 

Більше 300 студентів зареєструвалося для участі у змаганні, а 43 з них надіслали свої конкурсні роботи. Стипендіальна комісія у складі партерів АО Spenser & Kauffmann Олександри Федотової і Тетяни Данільцевої визначила переможців конкурсу:

І місце – Даніель Парсаі, студент НЮУ імені Ярослава Мудрого.

ІІ місце – Олександр Задерей, студент НЮУ ім. Ярослава Мудрого.

ІІІ місце – Катерина Ященко, студентка НУ «Києво-Могилянська академія».

Фіналістами конкурсу стали: Юлія Брежнєва, Павло Довгалець, Наталія Ключковська, Іван Греков, Катерина Лазарчук, Руслан Юрченко. 

Під час святкового обіду в столичному ресторані «Старе Запоріжжя» Валентин Загарія, керуючий партнер АО Spenser & Kauffmann, нагородив переможців конкурсу грошовими преміями.

«Стоячи на позиції розвитку та інвестицій в майбутнє, підтримка студентства є однією з основних цілей нашої компанії. Заходи такого формату дозволяють студентам спробувати свої сили та оцінити власний потенціал, що є важливим для їх становлення як спеціалістів. Варто зазначити, що сам факт того, що більше трьохсот учасників подали заявку для отримання кейсів, що є гарним показником, свідчить про зацікавленість студентів у власному розвитку та у проектах такого формату», – зауважив Валентин Загарія.

«Особливо цінним є те, що правники витрачають особистий час та докладають великих зусиль, щоб розвивати молоде покоління юристів. Дякую АО Spenser & Kauffmann та Лізі студентів АПУ за таку можливість», – подякував переможець конкурсу Даніель Парсаі.