Новини ринку, 17 Січня (Вівторок)

ЮФ «Гвоздій та Оберкович» здійснює комплексний юридичний супровід комерційної діяльності Fracasso SpA в Україні

Юридична фірма «Гвоздій та Оберкович» обрана юридичним радником Fracasso SpA у зв’язку із започаткуванням та здійсненням комерційної діяльності дочірньої компанії в Україні. Група компаній Fracasso SpA, провідний європейський виробник металевих огороджувальних конструкцій, є міжнародною мережею з центральним офісом в Італії. Представництва компанії успішно працюють у Німеччині, Греції, Румунії, Алжирі, Індії.

Юристами фірми надані консультації щодо заснування дочірньої компанії Fracasso Industries Ukraine та її філій з відповідною розробкою системи корпоративного управління. Були підготовлені також роз’яснення та рекомендації з податкового планування, трудового законодавства, розробки схеми постачання виробничої сировини та реалізації готової продукції. Команда юристів забезпечила підготовку та організацію всього процесу щодо ввезення виробничих ліній, включаючи детальний аналіз митного та податкового законодавства. Найближчим часом новостворена компанія розпочне в Україні свою діяльність з виробництва дорожнього огородження та реалізацію продукції в країни Євросоюзу.

З боку ЮФ «Гвоздій та Оберкович» проект супроводжували старші юристи Максим Лебедєв та Тарас Розпутенко під керівництвом партнера Сергія Оберковича.