Новини ринку, 21 Червня (Вівторок)

Sayenko Kharenko — юридичний радник міжнародної мережі гіпермаркетів

ЮФ Sayenko Kharenko консультує компанію «Ашан», одну з найбільших міжнародних мереж продуктових гіпермаркетів, з питань українського законодавства, у тому числі з питань інвестиційного будівництва, адміністративного, земельного, кримінального та кримінально-процесуального права. Крім того, обсяг робіт Sayenko Kharenko включає представлення інтересів клієнта в органах державної влади та місцевого самоврядування, правоохоронних органах, громадських радах, у робочих групах і комісіях з питань захисту інтересів клієнта при реалізації проектів.

«Ашан Рітейл Україна» — підрозділ французького оператора роздрібної торгівлі групи Auchan на території України. Група була заснована у 1961 році на півночі Франції, на сьогодні присутня у 14 країнах світу, серед яких країни ЄС, Китай, Тайвань, Сенегал тощо. Група представлена трьома напрямами — гіпермаркети, супермаркети та електронна комерція. Підрозділ в Україні — «Ашан Рітейл Україна» — було відкрито у березні 2007 року. Перший супермаркет розпочав свою роботу в Києві у 2008 році. Натепер в «Ашан Рітейл Україна» працює понад 3 800 осіб.

Команда Sayenko Kharenko працює над проектом у складі радника Сергія Смирнова, старшого юриста Анастасії Бідах і юриста Кузьми Позичанюка під керівництвом партнера Сергія Погребного.