Новини ринку, 10 Серпня (Середа)

Kinstellar виступила радником Arkema з придбання Den Braven

ЮФ Kinstellar виступила юридичним радником міжнародної інноваційної хімічної компанії Arkema SA у придбанні Den Braven, голландського виробника клеїв-герметиків, у фонду прямих приватних інвестицій Egeria. Вартість угоди склала 485 млн євро.

ЮФ Kinstellar працювала над проектом разом із Loyens & Loeff, головним юридичним радником трансакції у більш ніж 25 юрисдикціях. Kinstellar виступила юридичним радником з локального права в юрисдикціях Болгарії, Туреччини та України.

Обсяг робіт київського офісу Kinstellar включав консультування клієнта з різних питань українського права, в тому числі проведення юридичного аудиту (due diligence) українського дочірнього підприємства Den Braven. Київська команда працювала над цією угодою в складі партнера Костянтина Лікарчука, радника Ірини Ніколаєвської та юриста Сергія Михайлика.

Arkema — міжнародна хімічна компанія, яка спеціалізується на хімікатах особливого призначення і високоякісних матеріалах. Здійснює свою діяльність у більш ніж 40 країнах. Придбання Den Braven є для Arkema кроком у напрямку розширення сегмента високоякісних матеріалів, які повинні складати 50 % від обсягу продажів групи до 2020 року.