Новини ринку, 24 Січня (Вівторок)

Валентин ГВОЗДІЙ – заслужений юрист України

Указом Президента України з нагоди Дня Соборності України Валентину Гвоздію,  керуючому партнеру  ЮФ  GOLAW, присвоєно почесне звання Заслуженого юриста України.

Валентин Гвоздій — випускник Чернівецького національного університету ім. Федьковича, в адвокатурі з 2002 року, з 2003 є керуючим партнером фірми GOLAW, яка багато років поспіль посідає лідируючі позиції у рейтингах кращих компаній на українському юридичному ринку. Крім того, як заступник Голови НААУ, РАУ  Валентин  Гвоздій бере активну участь у розвитку адвокатського самоврядування та міжнародній діяльності організації.

«Це визнання  –  велика честь для мене! Я безмежно вдячний  своїм батькам, сім'ї та друзям за постійну підтримку та турботу;  своїм наставникам, вчителям і багатьом іншим поважним старшим Колегам за  мудрі поради та віру в мене. Дякую своїм партнерам, колегам та клієнтам GOLAW , а також команді Національної асоціації адвокатів України – кожен з вас відіграв свою  унікальну роль у  моїй кар’єрі юриста.  Ціную і поважаю кожного!» , – коментує Валентин Гвоздій.