Новини ринку, 2 Березня (Четвер)

PLP Law Group розпочала співпрацю з польським проектом Web Lex

ЮК PLP Law Group стала першою серед українських юридичних компаній, яка розпочала співпрацю з популярним польським проектом юридичних блогів http://web-lex.pl/, де дописують близько 200 провідних польських юристів.

Засновником цього проекту є польський бізнесмен та юрист Рафал Хмелевський

За останні п’ять років юридичні блоги стали одним із найзручніших каналів комунікації між юристами та підприємцями і на даний момент користуються неабияким попитом в польському юридичному середовищі.

Відтепер партнери PLP Law Group Андрій Попко і Іван Легейда регулярно дописуватимуть польською на теми, які викликають найбільше питань у польських юристів та бізнесменів, коли вони виходять на український ринок. Передусім це стягнення проблемної заборгованості та захист прав кредиторів (Windykacja na Ukraine) і особливості реєстрації компаній та аспекти ведення бізнесу в Україні (Jak zalozyc firme na Ukrainie).

 

Інформація в блогах подається у дещо непритаманній для юристів розмовній та легкій манері. Переважно пости в блогах є описом власного досвіду та успішної юридичної практики правників PLP Law Group.