Новини ринку, 29 Березня (Середа)

Партнера з України обрано лідером юридичного напрямку послуг PwC у Східній Європі
 На щорічній зустрічі керівників юридичного напрямку послуг PwC країн Центральної та Східної Європи, яка відбулася 11-13 березня у Баку (Азербайджан), було обрано нових лідерів, які відповідатимуть за подальший розвиток юридичних послуг фірми у регіоні.

 Відтак, керуючий партнер PwC Legal в Україні Андрій Пронченко керуватиме юридичним напрямком фірми у східному кластері. Зокрема, Андрій відповідатиме за розвиток та зростання юридичних послуг PwC в Україні, Росії, на Кавказі (Азербайджан, Вірменія, Грузія) та Євразії (Казахстан, Узбекистан, Монголія, Киргизстан, Таджикистан).

 Карл Паадам, керуючий партнер PwC Legal Балтія, відповідатиме за розвиток юридичних послуг PwC  у західному / центральному кластері, а саме: країнах Балтії (Естонія, Латвія, Литва), Польщі, Чехії, Словаччині, Словенії, Угорщині, Румунії та на Балканах (Болгарія, Албанія, Хорватія, Боснія, Сербія, Косово).

 Щойно обрані лідери вже приступили до виконання своїх нових функцій.

 Коментуючи свою нову роль Андрій Пронченко, зазначив: «Безумовно, для мене це  – виклик, адже наразі нестиму і відчуватиму подвійну відповідальність, керуючи розвитком юридичної практики PwC не лише в Україні, але й у східноєвропейському регіоні. Я надзвичайно вдячний своїй попередниці - пані Яні Золоєвій, талановитому лідерові, за її колосальний вклад у розвиток юридичної практики PwC у країнах Центральної та Східної Європи. Мені імпонують амбіції і проактивні підходи, які демонструють мої колеги-партнери з інших країн. У нас попереду чимало планів, завдань і роботи, але я не сумніваюся, що за підтримки такої команди наші ініціативи матимуть успіх».