Новини ринку, 3 Лютого (П'ятниця)

МЮФ SALANS виступає юридичним радником кредиторів щодо надання синдикованого кредиту на суму 150 мільйонів доларів США

Міжнародна юридична фірма Salans консультує кредиторів щодо надання синдикованого кредиту на суму 150 мільйонів доларів США для ПрАТ «Креатив» (Позичальник).

Кредиторами в цій транзакції виступили ПАТ «Укрсоцбанк» (що входить до групи UniCredit), Erste Group Bank AG та ВТБ Банк (Австрія). UniCredit Bank AG та ПАТ «Укрсоцбанк» виступили в якості уповноважених організаторів та агентів.

Кредитна лінія передбачає надання двох підтверджених короткострокових траншів із щорічним продовженням строку кредиту. Залучені кошти будуть використані для фінансування сезонної програми закупівлі насіння соняшнику, його зберігання та переробки в соняшникову олію. Як кінцевий продукт, соняшникову олію буде реалізовано як на внутрішньому, так і на зовнішньому ринку України.

Команду юристів в цьому проекті очолила Наталія Селякова (партнер, Київ) за підтримки Матеуша Тожицькі [Mateusz Toczyski] (партнер, Варшава), Роджера Велленса [Roger Vallance] (радник, Лондон), Олесі Жмак (юрист, Київ) та Дениса Кульгавого (помічник юриста, Київ). Юристи Salans надали повну юридичну підтримку щодо цієї транзакції, включаючи підготовку кредитного договору та документації щодо забезпечення.