Новини ринку, 22 Травня (Понеділок)

Дмитра САВЧУКА обрано асоційованим партнером Lavrynovych & Partners Law Firm

15 травня 2017 року до Ради партнерів Lavrynovych & Partners Law Firm приєднався Дмитро Савчук у якості асоційованого партнера. Дмитро керуватиме веденням справ у сфері конкурентного та податкового права, нерухомості та агробізнесу.

Дмитро Савчук працює в Lavrynovych & Partners Law Firm з 2010 року та має значний досвід у багатьох галузях, зокрема у сфері міжнародної структуризації бізнесу, національного та міжнародного оподаткування, антимонопольного законодавства, земельного права і в галузі нерухомості. Він також проявив себе у сфері інвестування та цінних паперів. Серед клієнтів, яких консультував Дмитро, – MoneyGram Payment Systems Inc., Danone, Louis Dreyfus, Arcelor, Škoda Transportation, Winner Imports Ukraine.

Окрім значних професійних досягнень у Lavrynovych & Partners Law Firm, Дмитро зробив внесок у підготовку проекту закону щодо зняття регуляторних бар’єрів для розвитку державно-приватного партнерства в Україні та стимулювання інвестицій в рамках Програми розвитку державно-приватного партнерства USAID у 2014-2015 рр.

Дмитро Савчук – випускник Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана, магістр права з відзнакою.