Новини ринку, 27 Червня (Вівторок)

ЮФ «Антіка» виступила юридичним радником міжнародної девелоперської компанії Ghelamco Group в угоді з продажу нерухомого майна

16 червня 2017 року міжнародна девелоперська компанія Ghelamco Group завершила угоду з продажу логістичного комплексу Kopylov Logistics Park загальною площею більше 30 тис. кв. м. Логістичний комплекс, що знаходиться в селі Копилів Макарівського району Київської області, був проданий українському рітейлору «АТБ».

Юридичним радником Ghelamco Group виступила юридична фірма «Антіка».

Незважаючи на великий досвід супроводу угод у сфері нерухомості, цей проект був неординарним для ЮФ «Антіка».

Однією з особливостей проекту був обсяг завдань для юристів. Команда ЮФ «Антіка» працювала над розробкою договорів для угоди, структуруванням угоди, а також виконала суміжні завдання, включаючи представництво інтересів продавця в Антимонопольному комітеті України для отримання дозволу на концентрацію, врегулювання договірних відносин, консультування з питань припинення або зміни договорів про надання комунальних послуг, послуг з управління та експлуатації комплексу та його інженерних систем.

Керував командою юристів ЮФ «Антіка» партнер Олександр Буртовийза участі керуючого партнера Олексія Кота. Партнер Максим Корчагінпредставляв інтереси клієнта на етапі вирішення спорів та припинення договірних відносин з орендарями. Старший юрист Олександр Третьяковбув відповідальним за підготовку документів для проведення транзакції, представництво в Антимонопольному комітеті України, підготовку договорів з «АТБ». На різних етапах врегулювання спорів і для підготовки договірної документації в проекті були задіяні старші юристи Олександра Федоренко, Василь Шеретько та юрист Інна Коваль.