Новини ринку, 5 Липня (Середа)

Kinstellar оголошує про ключові призначення до складу партнерів та радників фірми

ЮФ Kinstellar оголошує про ключові призначення до складу партнерів та радників фірми 2017 року. Зокрема Олену Кучинську, керуючого юриста київського офісу Kinstellar, було призначено на посаду радника.

Олена Кучинська має більш ніж 10-річний досвід роботи юристом. Окрім основної спеціалізації з питань корпоративного права, M&A, корпоративної реструктуризації та ринків капіталу, Олена активно розвиває енергетичну практику в київському офісі, консультуючи провідних локальних та міжнародних клієнтів із секторів енергетики та інфраструктури з широкого кола корпоративних та регуляторних питань.

Олена Кучинська приєдналася до Kinstellar в якості керуючого юриста в 2016 році з самого початку роботи київського офісу фірми. До цього протягом майже 10 років Олена працювала в провідних міжнародних та локальних юридичних фірмах. Розпочала свою кар’єру Олена в якості спеціаліста з юридичних питань координатора проектів ОБСЄ в Україні.

Пані Олена отримала диплом спеціаліста Національного Університету «Острозька академія» (м. Острог, Україна), а також диплом магістра права (LL.M.) Центральноєвропейського університету (м. Будапешт, Угорщина).

Олену Кучинську було призначено на посаду радника в рамках регіонального кадрового підвищення, згідно з яким на посаду партнера було призначено радників румунського офісу Kinstellar Юстініана Каптаріу, Ремуса Кодреану, радника угорського офісу Kinstellar Акоша Нагі. На посаду радника було призначено також керуючого юриста румунського офісу Kinstellar Жужу Чікі.

Джейсон Могг, керуючий партнер фірми, зазначив: «Нам дуже пощастило, що Акош, Юстініан, Ремус, Олена та Жужа є частиною нашої команди. Нові посади свідчать про велике значення цих юристів для нашої фірми та її майбутнього, їхню відданість та незмінне прагнення надавати клієнтам послуги найвищого рівня. Від імені партнерів та усієї фірми загалом щиро вітаю наших колег! Ми з нетерпінням очікуємо на їхній подальший розвиток та внесок у фірму».