Новини ринку, 23 Серпня (Середа)

Старшого юриста практики вирішення спорів AVELLUM Сергія Уварова призначено генеральним секретарем Української арбітражної асоціації

ЮФ AVELLUM повідомляє, що Сергій Уваров, старший юрист практики вирішення спорів, призначений Генеральним секретарем Української арбітражної асоціації (УАА). 21 серпня 2017 року Президент УАА Олена Перепелинська призначила Сергія Уварова на цю посаду після обговорення кандидатур з членами Правління УАА.

Пан Уваров постійно бере участь в організації заходів УАА з іншими арбітражними інституціями та долучається до діяльності робочих груп УАА. За свою професійну кар’єру Сергій Уваров брав участь в арбітражних провадженнях згідно з арбітражними регламентами LCIA, SCC, ICC, JAMS, LMAA, МКАС при ТПП України та МКАС при ТПП Російської Федерації. Досвід Сергія включає представництво інтересів українських державних органів у арбітражі ad hoc згідно з регламентом ЮНСІТРАЛ, а також українських державних підприємств у іноземних судах та міжнародних арбітражах. Він консультував клієнтів щодо питань транскордонного банкрутства, розслідування шахрайства, у тому числі антикорупційних розслідувань, а також щодо визнання та виконання іноземних судових та арбітражних рішень в Україні.