Новини ринку, 31 Серпня (Четвер)

«Василь Кісіль і Партнери» представили інтереси «Сумітек Україна» у спорі щодо стягнення заборгованості

Юристи «Василь Кісіль і Партнери» успішно представили інтереси провідного дистриб’ютора обладнання та постачальника комплексних рішень для бізнесу в гірничорудній промисловості «Сумітек Україна» у судовому спорі щодо стягнення заборгованості за надані послуги з ремонту та обслуговування техніки.

Суди першої та апеляційної інстанції визнали обґрунтованими вимоги компанії «Сумітек Україна» щодо сплати вартості послуг та стягнули із замовника заборгованість разом із штрафними санкціями.

Оскільки боржник та частина його майна знаходяться на території проведення антитерористичної операції на сході України, це потребувало вжиття додаткових заходів як від суду, так і від позивача, для належного повідомлення відповідача про подання позову, призначення судових засідань та про прийняті судові рішення. Юристам «Василь Кісіль і Партнери» вдалося забезпечити розгляд справи у встановлені законодавством строки та отримати позитивне рішення про стягнення з відповідача заборгованості та штрафних санкцій.

Інтереси клієнта у судовій справі представляли партнер Олександр Бородкін та старший юрист Юрій Колос.