Новини ринку, 7 Вересня (Четвер)

Дмитро Донець приєднається до команди PwC Legal Україна і очолить практику вирішення спорів

20 вересня Дмитро Донець приєднається до команди адвокатського об’єднання PwC Legal в Україні на позиції партнера і очолить практику вирішення спорів.

Дмитро має великий досвід супроводу спорів, практичні знання в галузі корпоративного оподаткування (включаючи фінансові облік та звітність), трансфертного ціноутворення, структурування залучення інвестицій і виведення прибутку.

Дмитро Донець більше десяти років працював у сфері податкового консалтингу, а протягом останніх двох років очолював департамент адміністративного оскарження та судового супроводу Державної фіскальної служби України (ДФСУ).

Під час роботи в ДФСУ пан Дмитро відповідав за напрямок супроводу досудових і судових податкових спорів як на рівні центрального апарату, так і в регіонах (маючи в підпорядкуванні близько 2000 співробітників).

До того як обійняти посаду в ДФСУ, Дмитро сім років працював у міжнародній юридичній фірмі DLA Piper Україна на посаді старшого юриста податкової практики, де консультував українські та міжнародні компанії з податкових, митних і регуляторних питань, а також супроводжував клієнтів під час проведення і оскарження результатів податкових перевірок.

«За час роботи в ДФСУ мені і моїм колегам вдалося здійснити багато із запланованого – в першу чергу налагодити діалог з бізнесом, який поступово перестає сприймати службу як виключно каральний орган. Зараз я відчуваю потребу в професійних змінах – прийшов час розгорнути вектор своєї діяльності. Свою нову роль бачу в можливості поділитися з бізнесом практичним досвідом, набутим під час роботи в ДФСУ. Зокрема, професійно консультувати з підготовки до податкових перевірок, допомогти розробити стратегію захисту та відстояти інтереси в спорах з податковими органами», – зазначив Дмитро Донець. «За час роботи в державних органах мені доводилося співпрацювати з юридичною та податковою командами PwC Україна, професіоналізм яких справив на мене велике враження. З нетерпінням чекаю початок співпраці з моїми новими колегами, яке буде направлено на забезпечення подальшого зростання фірми і захист бізнесу клієнтів».

Андрій Пронченко, керуючий партнер АО PwC Legal Україна: «Ми раді вітати Дмитра в нашій команді. Практика вирішення спорів (зокрема, врегулювання податкових спорів) – одна з наших ключових. Практика заснована ще в 2008 році, за цей час ми значно розширили клієнтське портфоліо і зміцнили позиції на ринку, що регулярно підтверджується визнанням з боку ключових міжнародних і національних рейтингів. Я радий довірити Дмитру керівництво практикою вирішення спорів, оскільки впевнений, що його досвід і експертиза дозволять якісно і надійно захистити бізнес наших клієнтів в Україні».