Новини ринку, 2 Лютого (Четвер)

Астерс консультує Seagate Technology

ЮФ «Астерс» виступила юридичним радником компанії Seagate Technology, світового виробника жорстких дисків (HDD) та пристроїв для зберігання інформації, з питань українського конкуренційного права, в тому числі щодо отримання дозволу АМКУ на придбання бізнесу з виробництва жорстких дисків компанії Samsung Electronics та дозволу на вчинення узгоджених дій у формі домовленості про неконкуренцію.

Загальна вартість трансакції становить близько 1,4 млрд. доларів США, що сплачується частково за рахунок грошових коштів та частково – простих акцій компанії Seagate. Угода значною мірою розширює доступ Seagate до клієнтської бази Китаю, Південно-Східної Азії, Бразилії, Німеччини та Росії. Очікується, що транзакція надасть обом компаніям можливість більш ефективно організовувати процеси розробки і збуту існуючої та нової продукції і прискорити її виведення на ринок, а також дозволить зайняти кращі позиції для оперативного реагування на нові ринкові тенденції, зокрема, на ринках мобільних та так званих «хмарних» інформаційних технологій і твердотільних накопичувачів.

Seagate Technology здійснює діяльність з розробки, виробництва та реалізації широкого спектру комп’ютерних пристроїв для зберігання інформації, в основному – жорстких дисків та гібридних жорстких дисків для продажу і подальшого використання у в мобільних, корпоративних, настільних ПК та споживчій електроніці у всьому світі. Також компанія виробляє тонку плівку для запису інформації та головки зчитування запису/записування даних для використання виключно на власних жорстких дисках.

Samsung Electronics є світовим лідером з виробництва напівпровідників, телекомунікаційного устаткування та технологій цифрової конвергенції. Підрозділ з виробництва жорстких дисків займається розробкою, виробництвом, маркетингом та продажем продукції HDD виробникам оригінального обладнання та виробникам систем власної розробки для використання у комп'ютерних системах, субсистемах та споживчій електроніці, а також дистриб’юторам, торговельним посередникам, продавцям роздрібної торгівлі.

До команди «Астерс», що працювала над проектом, увійшли партнер Ігор Свечкар, старший юрист Тетяна Вовк і юрист Олена Степаненко.