Новини ринку, 2 Лютого (Четвер)

МЮФ SALANS виступає юридичним радником ПрАТ «Креатив»

Міжнародна юридична фірма Salans консультує кредиторів щодо надання синдикованого кредиту на суму 150 мільйонів доларів США для ПрАТ «Креатив» (Позичальник).

Кредиторами в цій транзакції виступили ПАТ «Укрсоцбанк» (група UniCredit), Erste Group Bank AG та ВТБ Банк (Австрія). UniCredit Bank AG та ПАТ «Укрсоцбанк» виступили в якості уповноважених організаторів та агентів.

Кредитна лінія передбачає надання двох підтверджених короткострокових траншів із щорічним продовженням строку кредиту. Залучені кошти будуть використані для фінансування сезонної програми закупівлі насіння соняшнику, його зберігання та переробки в соняшникову олію. Як кінцевий продукт, соняшникову олію буде реалізовано як на внутрішньому, так і на зовнішньому ринку України.

Команду юристів в цьому проекті очолила партнер Наталія Селякова (м. Київ) за підтримки партнера Матеуша Тожицькі (м. Варшава), радника Роджера Велленса (м. Лондон), юриста Олесі Жмак (м. Київ) та помічника юриста Дениса Кульгавого (м. Київ). Юристи Salans надали повну юридичну підтримку щодо цієї транзакції, включаючи підготовку кредитного договору та документації щодо забезпечення.