Новини ринку, 5 Січня (П'ятниця)

Kinstellar – юридичний радник ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» щодо отримання 350-мільйонного кредиту ЄБРР

Міжнародна юридична фірма Kinstellar виступила радником з українського права ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», найбільшого виробника сталі в Україні, у зв’язку із залученням підприємством синдикованого кредиту від Європейського Банку Реконструкції та Розвитку (ЄБРР) на суму до 350 мільйонів доларів США.

Згідно з повідомленням ЄБРР, цей кредит допоможе профінансувати найбільший інвестиційний проект у приватному секторі за останній час. Фінансування ЄБРР дозволить ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» модернізувати агломераційне виробництво на підприємстві й реконструювати одну з доменних печей комбінату. Цей проект допоможе знизити викиди вуглекислого газу та інших шкідливих речовин в атмосферу, а найважливіше – значно скоротити викиди пилу з поточних 14,7 тисяч тон на рік до близько 3 тисяч тон на рік.

Кредит складається з траншу А у розмірі до 200 мільйонів доларів США, який надається безпосередньо ЄБРР, та траншу Б у розмірі до 150 мільйонів доларів США, який буде залучений шляхом синдикації від комерційних банків.

Коментуючи трансакцію, радник та голова банківської та фінансової практики київського офісу Kinstellar Андрій Нікіфоров зазначив: «Ми радіємо можливості надати юридичну підтримку ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» у цьому визначному проекті, що підвищить не лише конкурентоспроможність підприємства, а також енергоефективність та екологічні показники його виробничої діяльності".

Команда Kinstellar, яка працювала над проектом, складалася з радника Андрія Нікіфорова та юристів Сергія Михайлика та Юлії Ейсмонт.

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» належить глобальній металургійній компанії ArcelorMittal, найбільшому в світі виробнику сталі, дохід якого за 2016 рік склав 56,8 мільярдів доларів США.