Новини ринку, 17 Квітня (Вівторок)

Олег Матюша очолив практику нерухомості у київському офісі Kinstellar

 

Kinstellar, провідна міжнародна юридична фірма Центральної та Східної Європи і Центральної Азії повідомляє про приєднання Олега Матюши до київського офісу Kinstellar в якості радника та голови практики нерухомості.

 Олег має 15-річний досвід юридичної практики і його визнано одним з найкращих юристів в Україні з питань інвестицій в галузі нерухомості та будівництва. Олег має багатий досвід роботи у сфері нерухомості, M&A, будівництва та інфраструктурних проектів, комерційної оренди, рітейлу, а також державно-приватного партнерства. На новій посаді Олег консультуватиме клієнтів з широкого спектру питань у сфері нерухомості, у тому числі щодо юридичного супроводу транзакцій, інфраструктурних та приватизаційних проектів, юридичного аудиту, земельних відносин, регуляторних питань та договірних відносин у сфері будівництва тощо.

 До приєднання до Kinstellar Олег супроводжував визначні транзакції та проекти на ринку нерухомості України у складі міжнародних юридичних фірм, українські практики нерухомості яких займали перше місце в міжнародних юридичних рейтингах. Олег також має значний досвід роботи штатним юристом: він займав посаду виконуючого обов’язки директора юридичного департаменту «МакДональдз Юкрейн Лтд.», а також директора юридичного департаменту та юридичного радника декількох проектних компаній корпорації «Індустріальний союз Донбасу», однієї з найбільших індустріальних груп України. Олег отримав значний досвід законотворчої діяльності, працюючи помічником декількох народних депутатів України, а також в якості одного з ключових членів робочої групи з реформування галузі будівництва віце-прем’єр-міністра України з економічних питань Сергія Тігіпка.

 Протягом 2016–2018 років Олега було рекомендовано як одного з найкращих юристів в Україні з питань структурування інвестицій в галузі нерухомості та будівництва провідним міжнародним юридичним довідником Legal 500. Згідно з виданням, клієнти характеризують Олега як «справжнього професіонала».

 Олег Матюша отримав диплом магістра права Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана.

 Костянтин Лікарчук, керуючий партнер київського офісу Kinstellar, зазначає: «Ми раді вітати Олега у нашій команді. Це один з найсильніших юристів у сфері нерухомості на ринку, і його досвід стане цінним надбанням як для наших клієнтів, так і для нашої регіональної практики з нерухомості. Я впевнений, що у новій ролі голови практики нерухомості в Україні Олег сприятиме успіху та подальшому розвитку київського офісу Kinstellar».