Новини ринку, 9 Липня (Понеділок)

AVELLUM та A.G.A. Partners оголошують про об’єднання

AVELLUM та A.G.A. Partners оголосили про об’єднання двох фірм з 9 липня 2018 року. Це стратегічне об’єднання дозволить консолідувати визнану на ринку трансакційну практику AVELLUM та досвідчену практику вирішення спорів A.G.A. Partners.

Обидві фірми вважають злиття органічним поєднанням кращих практик та команд на українському ринку юридичних послуг. Спеціалізація AVELLUM у трансакційній та регуляторній практиках буде розширена завдяки сильним практикам вирішення спорів та міжнародної торгівлі A.G.A.

Клієнти нової фірми скористаються перевагами розширеного переліку юридичних практик: ринки капіталу, конкурентне право, корпоративне право та M&A, трудове право, енергетика та інфраструктурні проекти, фінансове право, міжнародний арбітраж, міжнародна торгівля, судові спори, практика приватних клієнтів, сімейне право, нерухомість, реструктуризація, податки.

Керуючий партнер AVELLUM, Микола Стеценко прокоментував: «Обидві фірми встановили високу планку якості роботи юристів та надання послуг. Головними корпоративними цінностями об’єднаної фірми й надалі залишатимуться професіоналізм, командна робота та пристрасть до складних завдань. Як беззаперечний лідер ринку у трансакційних практиках, в тому числі M&A, фінансовому праві та ринках капіталу, ми раді зміцнити нашу практику вирішення спорів кількісно та якісно. Наші команди бездоганно доповнюють одна одну!»

«Це об’єднання двох потужних юридичних фірм, які мають спільне бачення майбутнього, схожу корпоративну культуру, а також практики, які доповнюють одна одну. Фірма не просто збільшується, ми стаємо сильнішими»,— зазначила керуючий партнер A.G.A. Partners Амінат Сулейманова.

Нова фірма працюватиме під брендом AVELLUM. Наша об’єднана команда включатиме шість партнерів і 42 юристи в цілому. Микола Стеценко, керуючий партнер AVELLUM, та Амінат Сулейманова, керуючий партнер A.G.A. Partners, стануть співкеруючими партнерами.

Спільне портфоліо обох юридичних фірм включає більше 2 000 проектів у понад 30 юрисдикціях. Фірма має 14 практик, відзначених найбільш авторитетними міжнародними директоріями.