Новини ринку, 8 Жовтня (Понеділок)

Розпочато реєстрацію на перший форум із менеджменту
арештованими активами

15 листопада 2018 року в готелі Premier Palace відбудеться Форум із менеджменту арештованими активами ФОРМА, організований Національним агентством України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА) та Антикорупційною ініціативою ЄС в Україні. Метою форуму є налагодження діалогу між АРМА та бізнес-спільнотою, створення свого роду майданчика для відкритого обговорення переваг та особливостей співпраці у сфері управління активами й формування ринку з управління арештованими активами в Україні.

На форумі обговорюватимуться ключові питання співпраці АРМА та бізнесу, тенденції у сфері управління арештованими активами, інструменти ефективної взаємодії бізнесу та держави, процедури передачі арештованих активів в управління, специфіка управління окремими видами арештованих активів, міжнародний досвід.

Серед спікерів: Антон Янчук – голова АРМА, Ека Ткешелашвілі – очільниця Антикорупційної ініціативи ЄС та інші.

Форум буде корисним насамперед компаніям, які зацікавлені в управлінні арештованими активами або розглядають таку можливість у майбутньому, а також хочуть отримати більше інформації про переваги та особливості управління арештованими активами. Захід буде цікавим для представників інших державних органів та громадських організацій, які хочуть дізнатися більше про специфіку діяльності АРМА.  Профільним бізнес-асоціаціям та міжнародним експертам ФОРМА буде корисною насамперед як майданчик для встановлення професійних контактів і налагодження співпраці.

Детальніше з програмою ФОРМА можна ознайомитись тут.