Новини ринку, 12 Листопада (Понеділок)

Завершується реєстрація на Форум з менеджменту заарештованими активами

14 листопада 2018 року завершується реєстрація на Форум з менеджменту заарештованими активами ФОРМА, який відбудеться 15 листопада 2018 у готелі Premier Palace.
Форум організований Національним агентством України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА), і Антикорупційною ініціативою ЄС в Україні (EUACI) з метою створення майданчика для відкритого обговорення переваг та особливостей співпраці у сфері управління активами та формування ринку з управління заарештованими активами в Україні.
Захід буде корисним компаніям, які зацікавлені в управлінні заарештованими активами або розглядають таку можливість у майбутньому, а також для представників державних органів і громадських організацій, які хочуть дізнатися більше про специфіку діяльності АРМА.
Серед спікерів форуму: Антон Янчук – голова АРМА, Ека Ткешелашвілі – голова EUACI, Штефан Шленінг – керівник Програм співробітництва Представництва ЄС в Україні, Жан Мішель Верель – директор Центрального офісу арешту і конфіскації Королівства Бельгії, Ярослав Юрчишин – виконавчий директор Transparency International Ukraine та інші.
Участь в ФОРМА безкоштовна, але обов’язкова реєстрація на сайті formaforum.org.