Новини ринку, 21 Березня (Середа)

Integrites вперше в Україні виділяє спеціалізовану практику Government Relations

В рамках цієї практики здійснюватиметься юридичний супровід та представлення інтересів клієнтів у питаннях взаємодії з органами державної влади.

Очолить GR-практику Старший Партнер МЮФ Integrites Руслан Бернацький. Пан Бернацький має значний досвід супроводу проектів за участі державних стейкхолдерів, а також судового захисту інтересів комерційних організацій у площині відносин із державними органами.

Спираючись на бездоганний досвід співробітництва з державними органами, в рамках GR-напряму передбачається розробка рішень для забезпечення сприятливого правового поля для реалізації бізнес-цілей клієнтів МЮФ Integrites. Інституціоналізациія даного напряму серед практик МЮФ Integrites також матиме безпосередній вплив на формування законодавчої бази у сфері регламентування практики цивілізованого лобіювання в Україні.

Крім того, будуть розроблятися рекомендації щодо довгострокового стратегічного планування з урахуванням законодавчих тенденцій в регулюванні профільних галузей діяльності клієнтів МЮФ Integrites. Такий супровід є особливо актуальним для компаній, що працюють у пріоритетних для держави сферах, а також суб’єктів господарювання з державною часткою.

«Відкриття практики GR - це новий етап розвитку нашої фірми. Ми переконані, що спеціалізовані юридичні послуги в цьому сегменті є невід’ємною умовою для якісного супроводу проектів і забезпечення комплексного підходу до поставлених бізнес-завдань наших клієнтів», - підкреслив пан Бернацький.

«Необхідність виокремлення практики Government Relations у самостійний напрям діяльності нашої фірми обумовлена ринковими умовами та зацікавленістю представників бізнесу у професійному супроводі проектів, успіх яких залежить від рішень органів державної влади і якісної законодавчої бази», - відзначив Управляючий Партнер МЮФ Integrites Вячеслав Корчев.