Новини ринку, 28 Березня (Середа)

DLA Piper консультує Fairmont у проекті Fairmont Grand Hotel Kyiv

Київ, Україна - DLA Piper надала повну юридичну підтримку Fairmont Raffles Hotels International (FRHI, провідний міжнародний готельний оператор з більш ніж 100 готелями під брендами Fairmont, Raffles, та Swiss?tel), стосовно проекту Fairmont Grand Hotel Kyiv - готелю класу люкс на 258 номерів, який знаходиться на Подолі, в історичному районі Києва. 27 березня в Києві було зроблено заяву про відкриття цього готелю.

Команда DLA Piper підготувала проекти договорів щодо управління готелем, а також надала підтримку клієнту у веденні переговорів і укладенні договорів з власником, українською девелоперською компанією. Юристи DLA Piper також консультували щодо податкових питань, проаналізували застосовність антимонопольного права України до цього проекту, підготували заяву до Антимонопольного комітету України і представляли інтереси клієнта в процесі отримання відповідного дозволу на управління готелем Fairmont Grand Hotel Kyiv.

Раніше, DLA Piper допомагала FRHI у веденні переговорів і укладенні договорів на управління двома об'єктами під брендом Swiss?tel в Одесі і в Києві, Україна.

Команду DLA Piper в даному проекті очолив Скотт Антел (Scott Antel), партнер і голова практики готельного бізнесу в СНД (Москва), за підтримки Марини Бичкової, юриста (Київ). Галина Загороднюк та Алла Гаврушко, старші юристи київського офісу, керували роботою над проектом в його українській частині. Податкові консультації були надані податкової командою під керівництвом Світлани Мусієнко, партнера і голови податкової практики, за підтримки старшого юриста Іллі Свердлова.